بیمه تمام خطر نصب E.A.R
29 ژانویه, 2017
بیمه عمر مانده بدهکار
26 ژانویه, 2017

بیمه وکالت

معرفی

این رشته بیمه ای که به بیمه وکالت شهرت دارد ، بیش از ۷۰ سال است که در جوامع اروپایی بوجود آمده است و امروزه جزء حقوق شهروندی مردم کشورهای پیشرفته بحساب می آید. پوشش ها و خدمات این رشته بیمه های ، بیمه گذاران را از بسیاری از مشکلات روزمره که ممکن است برای هرفردی پیش بیاید مصون نگاه می دارد. بدیهی است تداخل حقوق و منافع ، تفاوت فرهنگی ، نیات سوء و عوامل فراوان دیگری وجود دارد که هرلحظه می تواند هر یک از افراد جامعه را به خطر بیندازد و این امر وجود یک حامی را درجامعه می طلبد تا در صورت بروز هرگونه مشکل از افراد جامعه حمایت کند.

حتما برای شما و اطرافیانتان پیش آمده است که مورد تصادف ، دزدی ، درگیری ، کلاهبرداری ، هتک حرمت ، تضییع حقوق و … قرار گرفته باشید و این امر در هر جامعه ای غیر قابل اجتناب است. شرکت بیمه با توجه به این نیاز فراموش شده جامعه ، تصمیم به برطرف نمودن آن گرفت و با تلاش کارشناسان خود این مهم را به اجرا گذاشت تا درکنار دیگر خدمات خود ، خدمتی نوین را به ملت ایران ارائه نماید.

بیمه گزاران محترم ما در این رشته می توانند شخص حقیقی – حقوقی باشند که به صوت گروهی این بیمه نامه را برای بیمه شدگان و ذینفعان مورد نظر خود خریداری نمایند . بیمه شدگان / ذینفعان این بیمه نامه با توجه به سقف تعهدات تایید شده درمتن بیمه نامه می توانند درطول مدت اعتبار ، از پوشش ها و خدمات ارائه شده توسط شرکت بیمه استفاده نمایند. گفتنی است که قبل از اجرای این پروژه ملی ، شرکت بیمه برای ارائه بهترین و قوی ترین خدمات به سراسر کشور ، همچنین وکلا و کارشناسان حاذق و متعهد قرار داد هایی تنظیم نموده است تا استفاده از این خدمات درسراسر کشور برای تمام مردم عزیز این مرز و بوم میسر باشد.

این بیمه حامی شماست …

متقاضیان می توانند با مراجعه به شعب سراسر کشور و همچنین شبکه فروش شرکت بیمه ، پس از تنظیم فرم پیشنهاد و ارائه مدارک مورد نیاز به مراکز مذکور این بیمه نامه را خریداری نمایند.

قرار داد بیمه حامی به صورت گروهی بوده و بیمه گذاران می توانند بیمه شوندگان و ذینفعان مورد نظر خود را به صورت گروهی بیمه نمایند. دراین بیمه نامه ، اشخاص حقیقی که به  صورت گروهی بیمه می شوند را بیمه شدگان می نامیم و اشخاص حقوقی که به صورت گروهی بیمه می شوند را ذینفعان.

نکته بسیار مهمی که که درخصوص بیمه حامی بایستی به آن توجه نمود ، مدت انتظار سه ماهه این بیمه نامه است. یعنی مدت اعتبار این بیمه نامه یکسال پس از پایان مدت انتظار است نه پس از صدور.

پس از صدور بیمه حامی یک مدت انتظار سه ماهه پیش بینی شده است که در این مدت هیچ یک از پشش ها شامل حال بیمه شده / ذینفع نخواهد شد.

پوشش ها

پوشش های بیمه حامی به دو بخش هزینه های تحت پوشش و خدمات تحت پوشش تقسیم می شوند.

الف) هزینه ها عبارتند از:

۱-حق الوکاله

۲-هزینه های دادرسی

۳-هزینه های کارشناسی

 

ب)خدمات عبارتند از:

۱-مشاوره حضوری و غیر حضوری

۲-وکالت

۳-تنظیم و بررسی اسناد و قرار داد ها

۴-داوری و میانجی گری

هرگونه پوشش اضافه و یا بالا بردن سقف تعهدات با توافق طرفین اجرا خواهد بود. لیکن بدیهیست پوشش های اضافه و ارتقاء سقف تعهدات با افزایش حق بیمه همراه خواهد بود.

 

 

خسارت

درصورت بروز اختلاف و یا هراتفاق و شرایطی که بیمه شده / ذینفع بیمه حامی نیاز به دریافت پوشش های آن را داشته باشد، با مراجعه به شعب یا هر طریق دیگری که پیش بینی شده باشد ، می توانند از پوشش های بیمه حامی بهره مند شود. پس از اطلاع کارشناسان بیمه حامی از نیاز بیمه شده ، ذینفع به پوشش ها ، شروع به بررسی اسناد و مدارک و اظهارات موجود می کنند و پرونده را جهت ارجاع به مراکز ارائه دهنده خدمات آماده می نمایند. پس از ارجاع پرونده به مراکز مذکور و دریافت خدمات مورد نیاز بیمه شده ذینفع ، هزینه های این خدمات را ( بجز فرانشیز) به طور کامل به ارائه دهندگان خدمات پرداخت خواهد شد. در صورتی که بیمه شده / ذینفع با تایید کتبی بیمه گر نسبت به پرداخت تمام یا بخشی از هزینه های تحت پوشش بیمه حامی اقدام نماید ، با ارائه رسید های معتبر این هزینه ها توسط بیمه گر جبران نخواهد شد. همچنین اگز بیمه شده / ذینفع در روش رسیدگی به موردی به توافق نرسند و پس از مشورت با متخصص مستقل نیز بیمه شده / ذینفع همچنان پا فشاری نمایند ، در صورت پیگیری وی با روش مورد نظر خود و حصول نتیجه از آن ، با ارائه رسید های معتبر می توانند کلیه هزینه های تحت پوشش را دریافت نمایند. جبران هزینه ها بجز درشرایطی که بیان شد ممکن نخواهد بود و بیمه گر مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

به طور کلی از زمان اعلام نیاز بیمه شده / ذینفع به پوشش های بیمه حامی تا زمانی که مشکل وی به طور کلی رسیدگی شود ، کارشناسان خسارت بیمه حامی درکنار بیمه شدگان / ذینفعان عزیز هستند و هر گونه راهنمایی و پشتیبانی مورد نیاز را به آنان خواهند داد. کارشناسان خسارت بیمه حامی علاوه بر رسیدگی به پرداخت هزینه ها و مبالغی که به عهده بیمه گر می باشد ، وظیفه بررسی و پیگیری پرونده ها را نیز بر عهده دارند.

صدور آنلاین بیمه نامه وکالت


 

دریافت فرم پیشنهاد ( تکمیل و در پایین قسمت مدارک ارسال گردد )

 ارسال مدارک بیمه نامه مسئولیت

اول مدارک را ارسال کنید و بعدا با دریافت دقیق حق بیمه از پشتیبانی آنلاین نسبت به پرداخت اقدام کنید و بیمه نامه را در منزل و یا در محل کار خود به صورت رایگان دریافت نمائید .
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    اگر پروانه ، مجوز یا سند هنوز ندارید موردی ندارد ولی در هنگام دریافت خسارت اخذ می گردد.

توجه : در صورتی که یکسال از تاریخ پایان بیمه نامه گذشته باشد تخفیف های آن باطل می شود .

بیمه نامه بدنه

پرداخت آنلاین حق بیمه از اینجا

در صورتی که بیمه نامه قبلی دارید به نشانی ما ارسال و بیمه نامه جدید را دریافت کنید در غیر این صورت بیمه نامه جدید به نشانی شما ارسال می گردد.

( می توانید با آژانس ، پست و یا با پیک موتوری ارسال و از همان طریق دریافت کنید )